O nás

Firma FLOSMAN a.s. se zabývá velkoobchodní činností, nákupem, prodejem a rozvozem potravin. Hlavní činností je zajištění dodávek do sítě Flop a na nezávislý trh jižních, západních , středních Čech a celé Vysočiny.

O nás

O nás

Firma FLOSMAN a.s. je ryze česká společnost s 25 letou historií. Její hlavní náplní je prodej celého sortimentu potravin. Tuto službu nabízí svým zákazníkům jak ve svých velkoobchodech, kde se zaměřuje převážně na balené potraviny s delší trvanlivostí, tak v maloobchodních prodejnách, které jsou provozovány pod obchodní značkou Flop Top.

 

Velkoobchodní činnost je spojena s distribucí k zákazníkovi a je realizována ze tří skladů. FLOSMAN a.s. je exkluzivním dodavatelem potravinářského a drogistického zboží do sítě Flop. Velkoobchody zajišťují distribuci v oblastech jižních, západních, středních Čech, celé Vysočiny  a z části i v jihomoravském regionu.

 

Historie firmy

Flosman a.s. – Jedna z nejúspěšnějších společností na trhu s potravinami, česká společnost bez zahraniční účasti. Firmu Flosman a.s. založili Marcela a Pavel Flosmanovi v roce 1999. Firma plynule navázala na podnikání pana Flosmana, který začal podnikat v roce 1991. Nejprve zaměřil svou činnost na budování velkoobchodu s potravinářským zbožím a od roku 1995 začal budovat i vlastní síť maloobchodních prodejen. Dnes firma tuto činnost úspěšně rozvijí, tj. věnuje se prodeji a distribuci potravin, drogerie i gastronomického sortimentu.

 

Informace

Registr smluv – základní informace
ke stažení zde

Metodický pokyn