Kontakt

Firma FLOSMAN a.s. se zabývá velkoobchodní činností, nákupem, prodejem a rozvozem potravin. Hlavní činností je zajištění dodávek do sítě Flop a na nezávislý trh jižních, západních , středních Čech a celé Vysočiny.

Kontakt

FLOSMAN a.s.
Chýnovská 1917/9, 390 02 Tábor
IČO: 25188445, DIČ: CZ25188445
B 973 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích
Den zápisu: 01.02.1999

Firemní kontakty

Telefonní ústředna: 381 791 311  | info@flosman.cz


Ředitel prodeje
Jiří Červinka | cervinka@flosman.cz


Obchodní ředitel
Michal Gajdošík | gajdosik@flosman.cz


Personální ředitel
Lenka Andrlová | Telefon: 381 791 316 | andrlova@flosman.cz


Ředitel velkoobchodních skladů
Jiří Bauer | Telefon: 602 443 304 | bauer@flosman.cz


Marketingové oddělení
Ing. Marcela Nesnídalová | Telefon: 602 443 306 | nesnidalova@flosman.cz


Obchodní oddělení – sortimentářky

Marie Janková | jankova@flosman.cz

Lucie Janů | janů@flosman.cz

Bc. Lucie Nováková | lucienovakova@flosman.cz

Pavlína Otradovcová| otradovcova@flosman.cz

Markéta Szolgay | szolgay@flosman.cz


Reklamační oddělení
Dana Boušová | Telefon: 730 574 025 | bousova@flosman.cz


Obchodní zástupci:

Tvarohová Ludmila | tvarohova@flosman.cz | Vedoucí obchodních zástupců

Fišerová Jana | fiserova@flosman.cz | Vedoucí obchodních zástupců

Baťalová Simona | batalova@flosman.cz

Vaňková Monika | vankova@flosman.cz

Ing. Havlíčková Dagmar | havlickova@flosman.cz

Kortan Filip | kortan@flosman.cz

Votoupalová Eva  | votoupalova@flosman.cz

Kubín Miroslav  | kubin@flosman.cz

Ondráková Marcela | ondrakova@flosman.cz

Šedová Pavla | sedova@flosman.cz

Přibyl Václav | pribyl@flosman.cz

Vacek Ludvík | vacekl@flosman.cz

Tvaroh Jiří | tvaroh@flosman.cz

Jůzková Zdena |  juzkova.pogrr@seznam.cz

Kvasničková Eva |  evakvasnickova@centrum.cz 

Michálková Hana |  hanam@volny.cz 

Koblicová Marie |  koblicova@flosman.cz 

Prokopová Renata |  prokopova@flosman.cz

Synek Miloš |  milossynek@volny.cz

Bicenc Filip |  bicenc@flosman.cz | Konzultant sítí GASTRO

Plšková Alena |  plskova@flosman.cz | Konzultant sítí GASTRO

Píšová Monika |  pisova@flosman.cz | Konzultant sítí GASTRO